Jak ušetřit penízePoradíme Vám jak ušetřit peníze
„S námi ušetříme čas, peníze i starosti!“

Reklama

Vydělejte 2 500,-Kč denně, rychle a snadno z pohodlí Vašeho domova

Pojištění vozidel

Porovnejte si povinné ručení a havarijní pojištění, s námi ušetří až 97% řidičů.

V naší nabídce dále naleznete oblíbené penzijní připojištění - zajištění Vašeho stáří a dva druhy životního pojištění, které ochrání Vás a Vaši rodinu proti nečekaným a nepříjemným událostem.


Povinné ručení

Máte už vyřízené povinné pojištění Vašeho vozidla? Pokud je Vaší odpovědí ne a navíc Vás zajímá, jak ušetřit, je tento portál určen právě Vám. Máte pocit, že se v nepřeberné nabídce ztrácíte? Zajímají Vás výhodné nabídky a slevy? Nevíte, jakého poskytovatele si máte ze spousty nabídek vybrat? To není žádný problém! Náš portál Vám nabízí on line porovnání povinného ručení všech známých pojišťoven během pár minut.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění chrání vaše vozidlo před škodami, k nimž může dojít v důsledku havárie, odcizení vozidla, vandalismu, neoprávněného užití vozidla nebo přírodních živlů. Díky havarijnímu pojištění vám pojišťovna vyplatí náhradu škody, k níž na vozidle došlo, a to i v případě, že si ji způsobíte vlastní vinou (např. v případě dopravní nehody).


Z důvodu nové zákonné úpravy na těchto stránkách dočasně nenaleznete žádnou nabídku na půjčku. Provozovatel těchto stránek není poskytovatelem ani sprostředkovatelem půjček. Provozovatel na těchto stránkách pouze pronajímá reklamní prostor.


Vše o Bitcoinu, kde koupit a kde získat Bitcoiny zdarma --- Kvalitní dřevěné hřačky --- Multifunkční šátky - šátky tunel --- Spodní prádlo pro moderní ženy i muže --- Slevy a slevové kupony z českých internetových obchodů --- Kontakt na provozovatele --- Zásady zpracování osobních údajů

© 2012 - Jak ušetřit peníze - Všechna práva vyhrazena.