Jak ušetřit penízePoradíme Vám jak ušetřit peníze
„S námi ušetříme čas, peníze i starosti!“

Reklama

Vydělejte 2 500,-Kč denně, rychle a snadno z pohodlí Vašeho domova

Povinné ručení

Porovnat si ceny povinného ručení nebylo nikdy tak snadné. Zjistěte si zda neplatíte zbytečně moc. Na povinném ručení s námi ušetří 97% řidičů.

Co musíte udělat Vy?

To je jednoduché - stačí vyplnit jednoduchý formulář a výsledky vidíte během okamžiku. Jakmile zjistíte výsledky, není nic jednoduššího, než že si dané nejlevnější povinné pojištění vyberet, objednát a tím začít rovnou i šetřit. To vše v pohodlí domova bez nutnosti osobního nebo zdlouhavého telefonického kontaktu se spoustou pojišťovacích agentů.

Co nabízíme?

  • Rychlost porovnání povinného ručení bez nutnosti opustit pohodlí domova.
  • Individuální a profesionální přístup.
  • Profesionalitu našich expertů

Nezapomeňte – provozovat motorové vozidlo lze jen s platným povinným ručením! Vyhněte se proto komplikacím, kterými jsou v lepším případě vysoká pokuta, vyplňte formulář a my Vám rádi pomůžeme.


Z důvodu nové zákonné úpravy na těchto stránkách dočasně nenaleznete žádnou nabídku na půjčku. Provozovatel těchto stránek není poskytovatelem ani sprostředkovatelem půjček. Provozovatel na těchto stránkách pouze pronajímá reklamní prostor.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace


© 2012 - Jak ušetřit peníze - Všechna práva vyhrazena.